Warunki rezerwacji

1. Rezerwacji można dokonać poprzez wysłanie wiadomości zawierającej imię, nazwisko, termin pobytu, ilość osób oraz nazwę apartamentu na adres e-mail [javascript protected email address] lub poprzez formularz kontaktowy w dziale kontakt

2. Rezerwacja wymaga wpłaty opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30% ceny pobytu.

3. Do czasu zaksięgowania środków na rachunku rezerwacja jest oznaczona jako wstępna. Brak wpłaty w ciągu 48h roboczych od dokonania rezerwacji, oznacza jej anulowanie.

4. Odstąpienie od rezerwacji lub jej zmiana:

4a. W przypadku odstąpienia od rezerwacji na 7 (14*)dni przed terminem przyjazdu do apartamentu wpłacona opłata rezerwacyjna w całości zostanie zwrócona na rachunek z którego opłata rezerwacyjna została dokonana lub na rachunek bankowy wskazany przez klienta z potrąceniem ewentualnych prowizji dla organizacji płatniczych (dot. płatności dotpay). Klient zobowiązuje się do pisemnego zgłoszenia rezygnacji z pobytu na wskazany adres email.

4b. W przypadku niepojawienia się Klienta w apartamencie, lub też rezygnacji z rezerwacji na mniej niż 7 (14*) dni przed terminem przyjazdu, wpłacona opłata rezerwacyjna przepada na korzyść Snow & Fun.

4c. W przypadku anulowania rezerwacji przez Snow & Fun wpłacona opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona w całości w ciągu 7 dni roboczych na rachunek z którego opłata rezerwacyjna została dokonana.

4d. Skrócenie pobytu oraz wszelkie inne zmiany dotyczące rezerwacji powinny być dokonane co najmniej 7 (14*) dni przed planowanym przyjazdem. Zmiany terminu pobytu są uzależnione od dostępności apartamentów w wybranym przez Klienta terminie.

5. Minimalny okres wynajmu to 2 doby. Szczegółowe informacje o minimalnym okresie rezerwacji w zależności od okresów są dostępne w cenniku. Snow & Fun nie przyjmuje rezerwacji jednodniowych.

6. Opłatę rezerwacyjną można dokonać w następujące sposoby:

6a przelew na rachunek bankowy PL 68 2490 0005 0000 4600 8039 5809

6b płatność kartą kredytową w systemie dotpay (link do płatności zostanie przesyłany na e-mail)

7. Pozostałą część kwoty za pobyt można uregulować gotówką lub kartą kredytową po przyjeździe lub przelewem bankowym przed przyjazdem do apartamentu.

8. Po wpłacie opłaty rezerwacyjnej wysyłamy wiadomość na adres e-mail klienta z potwierdzeniem rezerwacji i wpłaty, dodatkowymi informacjami dotyczącymi dojazdu do apartamentu, oraz innymi dodatkowymi ustaleniami.

9. Ceny podane w cennikach na stronie są cenami końcowymi i nie będą pobierane żadne dodatkowe opłaty, poza opłatą miejscową wynoszącą 2PLN za dobę od osoby pobieraną przez nas w imieniu Urzędu Miasta Zakopane.

10. Wszelkie wpłaty z tytułu rezerwacji w apartamentach pobierane przez operatora marki Snow & Fun, Doremo Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

11. Reklamacje:

11a. Reklamację wnosi się drogą pisemną (listownie lub poprzez email) w terminie do 14 dni od momentu zakończenia pobytu.

11b. Rozpatrzenia reklamacji dokonujemy do 7 dni, od momentu wpłynięcia do nas pisemnej reklamacji, w formie w jakiej wpłynęła do nas reklamacja (listownie lub poprzez email).

Adres do korespondencji:

Doremo Sp. z o.o.
30-428 Kraków
ul. Krochmalniki 9/3

Telefon / e-mail:

+48 664 133 160 / [javascript protected email address]

NIP: 6793092878
KRS: 0000463944

Rachunek bankowy:
IBAN: PL 68 2490 0005 0000 4600 8039 5809
SWIFT: ALBPPLPW

Przyjmujemy także wpłaty w EUR, USD – w celu otrzymania numeru rachunku bankowego dla konkretnych walut prosimy o kontakt na naszą skrzynkę pocztową.

*dotyczy terminów 23 grudnia - 28/29 lutego oraz 01 lipca - 31 sierpnia.

luksusowe apartamenty na wynajem w centrum Zakopanego